WARMUP STUBAI 27.-29.10. 2023

WARMUP STUBAI 9.-11.11. 2018
Ledovec Stubai je největší ledovcová lyžařská oblast v Rakousku. V Stubaiské údolí je k dispozici 110 km sjezdovek. Před pár lety zde vznikla speciální freeridová oblast "Powder Department". Ta nabízí 13 freeridových tras ve volném terénu. Pro fanoušky freestylu se zde nachází velmi populární snowpark Stubai Zoo.


7490 Kč Cena zahrňuje:

  • 2 a půldenní  skipass
  • 2 a půl dne snowboardový a lyžařský instruktor
  • Foto a video coaching

Cena nezahrnuje stravu, dopravu (zajistíme po dohodě), pojištění a ubytování, to je možné rezervovat v Alpenhaus Monte za cenu 1700 Kč

Program kempu:

Snowboardový a lyžařský kurz je určený pro začátečniky aj pokročilé jezdce. První den v dopoledních hodinách příjezd do hotelu. Následující dva a půl dne trénink a zlepšování techniky na sjezdovkách, v parku a v neupraveném terénu pod dohledem snowboardových a lyžařských trenérů. Testování snowboardů NITRO a lyží ARMADA. Večer teoretické informace k technice. Příchod domů v neděli večer.

Potřebné vybavení:

Snowboardová - lyžařská výbava (lze zapůjčit na místě) a pojištění.


Bližší info:
     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.